<

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Isparta İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Isparta İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Basın Ve Halkla İlişkiler

Güncelleme Tarihi: 15/12/2017

 halkla_iliskiler.png         
 
     

            Basın ve Halkla İlişkiler birimimiz, Müdürlüğümüz ile sağlık kuruluşlarımızın dışarıya açılan penceresi konumunda olmanın bilinciyle, kendi çalışma altyapısı ve sorumluluk kapsamı içinde, konusunda uzman personeli ve dinamik görev anlayışıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

            Birim olarak amacımız, sağlık hizmetlerinin gerekleri doğrultusunda Müdürlüğümüz ve sağlık kuruluşları ile halkımız arasında köprü vazifesini üstlenerek, toplumda farkındalık sağlanması ve toplum bilincinin geliştirilmesine yönelik etkinlikler düzenleyerek, öğreten ve gelişen bir organizasyonla, örnek bir birim olmaktır.

            Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen tören, panel, konferans, seminer, sempozyum, şenlik, toplantı gibi faaliyetleri organize ederek, gerekli duyuruları kurum içi ve kurum dışına yansıtmakta ve bu faaliyetleri yürütürken çağın en büyük iletişimi olan yazılı ve görsel medyadan etkin olarak yararlanmaktayız.

            Bunların yanında günlük olarak basında kurumumuz ile ilgili çıkan haberlerin kupürlerini takip etmek ve arşivlemek; sertifika, davetiye vb. materyallerin dizayn ve basımı ile kurumumuzun özel internet sayfasının yönetimi birimimizce yürütülmektedir.

            Isparta Sağlık Müdürlüğü'nün basınla ilişkilerini düzenleyerek, şubeler arası koordinasyon ve Valiliğimiz ile iş birliği içerisinde halkın sağlık konusundaki bilinç düzeyini artırma ve sağlık kurum ve kuruluşlarımızın faaliyetlerini vatandaşa aktarabilme adına çalışmalarımız aktif olarak devam etmektedir.

 SAĞLIKTAKİ SESİNİZ olmaya devam edeceğiz…


Hidayet TÜTÜNCÜ
0246 211 96 34