8 Mart Dünya kadınlar günü Cumhurbaşkanlığı külliyesi etkinliği
15 Mart 2021

Isparta İlimizi ve covid 19 pandemi sürecinde üstün gayret ve fedakarlıkla görev alan sağlık camiamızı temsilen Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yapılan törene ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ kutlamasına Merkez Toplum Sağlığı Merkezi Başhemşiresi Makbule AYDEMİR katıldı.

Etkinlikte Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşi Emine ERDOĞAN 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı külliyesinde sağlık çalışanı ve sosyal hizmet uzmanı kadınları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Emine Erdoğan hanımefendi konuşmalarında, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, milletin evinde sağlık çalışanı ve sosyal hizmet uzmanını misafir etmekten büyük bahtiyarlık duyduğunu söyledi. 

Program sonrası Covid 19 salgını ile mücadelemizde milletimize nefes olabilmek için gece gündüz demeden özveriyle çalışarak üstün gayretlerinden dolayı, Mercan seferberliği kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü anısına 81 ilimizde oluşturulan AÇSHB Mercan Ormanlarında ilimiz sağlık camiamızı temsilen Başhemşire Makbule AYDEMİR’e fidan dikim sertifikası takdim edildi.

  • ET 8MART (1).jpg
  • ET 8MART (2).jpg
  • ET 8MART (3).jpg
  • ET 8MART (4).jpg