Isparta İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda İstihdam Edilmek Üzere, Eski Hükümlü/TMY Kapsamında Yapılacak Olan Sözlü Sınava Başvuran Adayların Dikkatine
22 Şubat 2023

Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarda istihdam edilmek ve ücretleri merkezî yönetim bütçesinden ödenmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30 uncu maddesi ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde istihdam edilmek üzere başvuran adayların başvuru belgeleri incelenmiş ve 17/02.2023 tarihinde Müdürlüğümüz sayfasında asıl ve yedek adayların başvuru kabul-red durumlarını gösteren ve sözlü sınava katılması kesinleşen aday listesi yayımlanmıştır.

Yapılan değerlendirme neticesinde başvuru belgeleri kabul edilen ekli listede bilgileri bulanan adaylar 02 Mart 2023 tarihinde saat 10.00’da T.C. Isparta Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Sanayii Mah. 142 Cad. No:72/B Pk. 32200 Merkez/ISPARTA adresinde sözlü sınava alınacaklardır.

Yapılan ilanlar tebliğ yerine geçmiş sayılarak ilgililerin adreslerine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
İlanen Duyrulur.

Sözlü Sınava Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi.pdf